Yönetim Kurulu

Serdar GENÇ

Yönetim Kurulu Başkanı

1970 yılında Konya’nın kulu ilçesinde dünyaya geldi.

1988 yılında liseden mezun oldu ve ticari hayatına babasının yanında çalışarak başladı. Ticari hayattaki gelişmeleri takip ederek önce kurumsallaşmanın ilk adımı olan şirketleşmeye ve sermaye birikimine önem vererek kendisini ve şirketini geliştirmeye devam etti.

Evli ve 3 çocuk babası olan Serdar Genç, Kainat Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. Yönetim Kurulu başkanıdır.

Mahmut GÜZEL

Başkan Yardımcısı

İlköğretime Gaziantep Gazi Mustafa Kemal İlköğretimde Başladı, Diyarbakır Silvan’daki Kazım Karabekir İlköğretimde tamamladı. Orta ve lise eğitimini Konya Elmas Kolejinde okudu.

Önlisans eğitimi Konya Selçuk Üniversitesi Un Üretimi ve Teknolojisinde yaptı.
İş hayatına 2002 yılında Güzel Un Ve Gıda San A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Ve Hissedarı olarak başladı.

Şu an Güzel Tarım Ve Nakliye Limited Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığını, Güzel Un ve Gıda A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını ve Güzel Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Anonim Şirketinin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını yapmaktadır.

Hasan Burak KALELİ

Üye

08.06.1981 yılında Konya’da dünyaya geldi.

Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) bölümünden 2003 yılında mezun olarak lisans eğitimini tamamladı.

2004 yılında AVS Tarım Ürünleri İç ve Dış Paz.San. Anonim Şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine başladı. 2016 yılında AVS Agro Lisanslı Depoculuk A.Ş.’yi kurarak Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devam ettirmektedir.

Ayrıca 2019 yılı itibariyle Konya Ticaret Odası Meclis Üyesi ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği delegesidir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yahya KASSAP

Üye

1967 yılında Kızıltepe ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini burada tamamladı. 1988 yılında Dicle Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. 1995 yılında kurmuş olduğu Atılım Tarımsal Muh.San. ve Dış Tic.Ltd.Şti ile tarımsal ürün ticaretine başladı. Halen aynı işini devam ettirmektedir.

Suat EKİZ

Üye

08.03.1974 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Özekizler Agro Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. ‘nin Yönetim Kurulu Başkanıdır. Hububat sektörünün yanı sıra narenciye üretim işiyle uğraşmaktadır.

TOP