Yönetim Kurulu

Serdar GENÇ

Yönetim Kurulu Başkanı

1970 yılında Konya’nın kulu ilçesinde dünyaya geldi.

1988 yılında liseden mezun oldu ve ticari hayatına babasının yanında çalışarak başladı. Ticari hayattaki gelişmeleri takip ederek önce kurumsallaşmanın ilk adımı olan şirketleşmeye ve sermaye birikimine önem vererek kendisini ve şirketini geliştirmeye devam etti.

Evli ve 3 çocuk babası olan Serdar Genç, Kainat Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. Yönetim Kurulu başkanıdır.

Musa Kazım AŞUK

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

22.11.1974 yılında Denizli ili Tavas ilçesinde doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise öğrenimini Tavas’ta tamamladı. Üniversite eğitimini 1997 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinde tamamladı. 1997-2008 yılları arasında Yem Sanayisinde faaliyet gösterdi. 2020 yılından itibaren Teka Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Hasan Burak KALELİ

Üye

08.06.1981 yılında Konya’da dünyaya geldi.

Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) bölümünden 2003 yılında mezun olarak lisans eğitimini tamamladı.

2004 yılında AVS Tarım Ürünleri İç ve Dış Paz.San. Anonim Şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine başladı. 2016 yılında AVS Agro Lisanslı Depoculuk A.Ş.’yi kurarak Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devam ettirmektedir.

Ayrıca 2019 yılı itibariyle Konya Ticaret Odası Meclis Üyesi ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği delegesidir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yahya KASSAP

Üye

1967 yılında Kızıltepe ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini burada tamamladı. 1988 yılında Dicle Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. 1995 yılında kurmuş olduğu Atılım Tarımsal Muh.San. ve Dış Tic.Ltd.Şti ile tarımsal ürün ticaretine başladı. Halen aynı işini devam ettirmektedir.

Celal BALYAN

Üye

1977 yılında Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde doğdu . İlk öğretimini silvanda orta öğretimini Diyarbakır Anadolu Teknik Lisesinde tamamladı . 1995 yılında özel sektörde yönetici olarak çalıştı. 2000 yılı itibari ile de kurulmuş aile şirketinde aktif olarak (hububat sektöründe) ticarete atıldı .

Evli ve 3 çocuk babasıdır

Serdar YALINIZ

Üye

1977 Yılında Konya’nın Kulu ilçesinde doğdu. Temel eğitimini ve lise eğitimini Kulu ilçesinde tamamlamış olup iş alanında 1996 yılından itibaren süregelen yenilikçi şirket anlayışıyla yönetim kurulunda bulunmuştur.
Yalınızlar Grup olarak İç Anadolu Bölgesindeki Tarım Faaliyetlerindeki değişikliklere göre kuruluş yılı, 2016 yılı olan Yalnızlar Agro Tarım Ürünleri Lisanslı Depo. A.Ş. ‘nin Yönetim Kurulu Başkanlığında görevini sürdürmektedir.

Fuat Burak BAĞIŞ

Üye

1989 yılında Adana’nın İmamoğlu ilçesinde dünyaya geldi.

2007 yılından Adana Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2014 yılında Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA yapmıştır.

Kuruluşundan itibaren Bağışlar Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’de Genel Müdür pozisyonundadır.

TOP